KONST / Litografier / Färglitografi 12143128
nr 1214 3128
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 133/260. Motivet: 54x42 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
måndag 29 oktober 2018
kl 19:56:40
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson